CoolENERGY Northline pajungimas

Šilumos siurblio pajungimas nėra paprastas, bet ir nėra neįmanomas jeigu turite bent kiek patirties ir žinių  santechnikos montavime. 

470,00 € (su PVM)
Nuoroda:
Pridėti palyginimui0
Aprašymas

Sveiki,

Šilumos siurblio pajungimas nėra paprastas, bet ir nėra neįmanomas jeigu turite bent kiek patirties ir žinių  santechnikos montavime. O naudojant TECE Logo vamzdžius ir jungtis tai bus dar lengviau, jums nereikės jokių presavimo įrankių o suklydus bus lengva atjungti ir vėl perjungti jungtis.

Paprastai šilumos siurblio ORAS/VANDUO pajungimas į sistemą užtrunka 2 dienas. Jums žinoma tai užtruks kiek ilgiau.

Pirmą diena:  yra sumontuojamas šilumos siurblys lauke ir buferinė talpa viduje. Montuojami vamzdynai, jungtys, atbuliniai vožtuvai, cirkuliaciniai siurbliai, kolektoriai grindiniam šildymui ir radiatoriams.

Antrą dieną:  montuojama elektros instaliacija, valdymo blokas, sistema užpildoma PROPILENGLIKOLIU -35C  (maistiniu antifrizu), išbandomos jungtys sistemoje sukeliant skėgį ir suprogramuojamas valdymo blokas įvedant pageidaujamus parametrus.

Darbo kaina : 470 eur

Santechnikos ir elektros instaliacinių medžiagų kaina svyruoja nuo 450 iki 1200 EUR ir daugiau, priklausomai nuo to ar montuojama vien tik grindiniam šildymui, ar ir grindiniam šildymui ir radiatoriams, o gal būt derinant sistemą su kieto kuro katilu. 

Esančiose nuotraukose matysite  buferinės talpos sumontavimą į nauja sistemą, bei pritaikant į jau esamą.

Taigi, jeigu vis dėlto nuspręsite montuoti patys tai mes jums suteiksime visokeriopą pagalba.

Tik yra viena sąlyga !

Kad galėtumėme šilumos siurbliui suteikti 2 metų garantiją, sistemos užpildymą ir patikrinimą slėgiu bei pageidaujamų parametrų suvedimą į valdymo bloką atliks mūsų įmonės atestuoti meistrai. 

Tai kainuoja 150 EUR

Linkime Jums šilto ir jaukaus būsto.

UAB "ŠILUMOS SPRENDIMŲ CENTRAS"

Produkto Aprašymas
Kodėl CoolEnergy.LT
Atsiliepimai
Nėra komentarų

Palikti atsiliepimą

  • Įvertinimas:
  • Kokybė:
Apibūdinkite šį gaminį paprastais ir trumpais žodžiais.
Įkelti nuotraukas:
Nuvilkite vaizdus čia arba spustelėkite, jei norite įkelti.
7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Su TECE Logo galite atlikti vamzdynų montavimus patys. Jums nebus reikalinga turėti jokių presavimo įrankių. Suklydus lengva išardyti ir vėl sujungti. TECE logo jungtis galite naudoti gipso kartono tarpsienyje, jų...

Meniu

Nustatymai

Dalintis