Boileris OKC200NTRR/SOL

Šildytuvas OKC200NTRR / SOL


Šildytuvas Hewalex OKC200NTRR / SOL skirtas šildyti karštą vandenį dviejose grandinės sistemose, sudarytose iš saulės šiluminės sistemos ir katilo.

630,00 € (su PVM)
Nuoroda:
Pridėti palyginimui0
Aprašymas

Informacija apie produktą
Šildytuvas OKC200NTRR / SOL turi 2 ritės šilumokaičius. Apatinė ritė prijungta prie saulės šiluminės sistemos ir viršutinė ritė prie tradicinio šilumos šaltinio, pvz., Vandens katilo. Papildomas šilumos šaltinis gali būti elektrinis šildytuvas - jo jungtis yra įjungta per atskirą vamzdžio kamštį 6/4 “. Bakas pasižymi mažu šilumos nuostoliu, nes poliuretano putos naudojamos kaip izoliacija (50 mm storio). „C“ klasės energijos vartojimo efektyvumo klasė rodo labai aukštą šios kategorijos ir šildytuvų dydį. Tuo pačiu metu jis leidžia išlaikyti optimalų energijos vartojimo efektyvumo santykį su pirkimo ir eksploatavimo išlaidomis.

Išorinė striukė yra pagaminta iš pilkos spalvos plastiko. Todėl jis yra atsparesnis nešvarumams ir mechaniniams pažeidimams. Vidiniai paviršiai yra pagaminti iš plieno ir padengti keraminiu emaliu, kuris apsaugo juos nuo korozijos. Magnezium anodas yra standartinė šildytuvo įranga ir suteikia papildomą apsaugą. Šildytuvas gali būti patalpintas tiesiai ant grindų ir tiksliai išlygintas naudojant reguliavimo įrankius (pėdas).

Produkto Aprašymas
Kodėl CoolEnergy.LT
Atsiliepimai
Nėra komentarų

Palikti atsiliepimą

  • Įvertinimas:
  • Kokybė:
Apibūdinkite šį gaminį paprastais ir trumpais žodžiais.
Įkelti nuotraukas:
Nuvilkite vaizdus čia arba spustelėkite, jei norite įkelti.
7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
470,00 € (su PVM)
16 kWh  šilumos kaupimo baterija skirta CoolENERGY NORTHLINE šilumos siurbliams su saulės kolektoriais. Šilumos kaupimo baterija skirta kaupti perteklinę šilumą iš saulės kolektorių o vėliau ją panaudoti namų šildymui...

Meniu

Nustatymai

Dalintis