Boileris OKC200NTRR/SOL

Boileris OKC200NTRR/SOL

Šildytuvas OKC200NTRR / SOL


Šildytuvas Hewalex OKC200NTRR / SOL skirtas šildyti karštą vandenį dviejose grandinės sistemose, sudarytose iš saulės šiluminės sistemos ir katilo.

Smulkiau

Nauja prekė

630,00 €

- +

 
Apie prekę

Informacija apie produktą
Šildytuvas OKC200NTRR / SOL turi 2 ritės šilumokaičius. Apatinė ritė prijungta prie saulės šiluminės sistemos ir viršutinė ritė prie tradicinio šilumos šaltinio, pvz., Vandens katilo. Papildomas šilumos šaltinis gali būti elektrinis šildytuvas - jo jungtis yra įjungta per atskirą vamzdžio kamštį 6/4 “. Bakas pasižymi mažu šilumos nuostoliu, nes poliuretano putos naudojamos kaip izoliacija (50 mm storio). „C“ klasės energijos vartojimo efektyvumo klasė rodo labai aukštą šios kategorijos ir šildytuvų dydį. Tuo pačiu metu jis leidžia išlaikyti optimalų energijos vartojimo efektyvumo santykį su pirkimo ir eksploatavimo išlaidomis.

Išorinė striukė yra pagaminta iš pilkos spalvos plastiko. Todėl jis yra atsparesnis nešvarumams ir mechaniniams pažeidimams. Vidiniai paviršiai yra pagaminti iš plieno ir padengti keraminiu emaliu, kuris apsaugo juos nuo korozijos. Magnezium anodas yra standartinė šildytuvo įranga ir suteikia papildomą apsaugą. Šildytuvas gali būti patalpintas tiesiai ant grindų ir tiksliai išlygintas naudojant reguliavimo įrankius (pėdas).

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Nėra produktų

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Apmokėti