11kW Mitsubishi Heavy industries ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-VANDUO

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-VANDUO

Mitsubishi Heavy industries

HMK100

FDCW100VNX-A

Viskas viename: šildymas ir karšto vandens paruošimas

5 360,00 € (su PVM)
Nuoroda:
Pridėti palyginimui0
Aprašymas
Energijos taupymas
Dažnio keitiklio valdomo kompresoriaus dėka, sumažėja kasmetinės išlaikymo kainos. Kompresoriaus pajėgumas valdomas pagal poreikį. Taip buvo pasiekta aukščiausia pramoninis efektyvumo ko6cientas COP 4.08~4,44 (lygio) šildymo operacijoje.
Karšto vandens temperatūra 65˚C
Maksimali srauto linijos temperatūra yra 65°C laipsniai, kai naudojamas didelės talpos pagalbinis elektrinis šildytuvas, kaip standartinės įrangos atsarga. Užtikrinamas sistemos pajėgumas - atlaikyti nepastovaus ir pernelyg karšto vandens naudojimą. (58°C temperatūra pasiekiama naudojant tik kompresorių).
Dugno apledėjimo prevencijos funkcija
Šildymo metu ant šilumos siurblio lauko bloko kaupiasi kondensatas (ypač šaltuose regionuose), kuris prišala prie lauko bloko dugno, nesant dugno ar esant nepakankamos kaitinimo galios šildytuvui gali sugadinti lauko bloko šilmokaitį. Mūsų šilumos siurbliuose kaip standartinė įranga yra įtraukta dugno apledėjimo prevencijos funkcija.
Tylus režimas
Įjungus tyliojo režimo funkciją galimą sumažinti garso lygį lauko bloke šildyme, mažinant kompresoriaus ir ventiliatoriaus greitį. Šia operacija galima įjungti/išjungti su valdymo pulteliu
Produkto Aprašymas
Kodėl CoolEnergy.LT
Atsiliepimai
Nėra komentarų

Palikti atsiliepimą

  • Įvertinimas:
  • Kokybė:
Apibūdinkite šį gaminį paprastais ir trumpais žodžiais.
Įkelti nuotraukas:
Nuvilkite vaizdus čia arba spustelėkite, jei norite įkelti.
3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Nustatymai

Dalintis